Vinç İmalatı

Yazan: admin Kategori: Genel Yorum yok

Uzun yıllardan bu yana Türkiye Sanayi’nin içinde yer alan şirketlerimiz, ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet vermekten ve onlar tarafından tercih edilmekten mutluluk duymaktadır.

Vinç imalatı konusunda Avrupa normlarına uygun çelik konstrüksiyon imalatı yapan firmamız, Gezer Köprü Vinç, Portal Vinç, Özel Kaldırma ve Taşıma Makinaları imalatı konularında hizmet veren kuruluşumuz, tamamen yerli üretim ve teknolojisini geliştirerek, üretimini Dünya standartlarına ayak uydurmak ve özel müşteri isteklerine cevap verebilmek adına konusunda uzmanlaşmış vinç firmalarıyla işbirliğine girmiştir. Firmamız girilen bu iş birlikteliklerinde müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet vermek ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede olması amaçlanmıştır.

Gezer Köprülü Vinçler

Standart çift kirişli gezer köprülü vinçlerimizin yük kapasitesi 1 ton ile 63 ton aralığındadır. Daha ağır yük taşınması gerektiği durumlarda açık tip kaldırma grupları ile sistem çözümleri sağlanmaktayız. Bu vinçler köprü aks açıklığı uzun alanlarda tercih edilebilir. Ürün portföyümüzde, yükleme kapasitesine ve FEM standartlarına göre çeşitli kaldırma grupları bulunmaktadır. Maksimum kaldırma yüksekliği sağlayabilecek şekilde guse-çatı makası arası mesafe yetersiz olduğu durumlar da özel olarak vinçlerimiz tasarlanarak en uygun çözümler sağlanmaktayız. Kiriş, kaldırma ve yürütme gruplarımızda sertifikalı malzeme ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Portal Vinçler

Açık ya da kapalı alanlarda yük taşıma uygulamalarında tercih edilen vinçlerdir. Köprü kirişlerinin portal ayaklar üzerinde ve bu portal ayakların da köprü yürütme grubu ile zemine sabitlenmiş yürüme yolu üzerinde hareket eden sistemlerdir. Çift kiriş ve tek kiriş gezer köprülü portal vinçler kullanım amacına göre sağ/sol portofo ile yük istifleme faaliyetleri amacıyla kullanımlarda avantaj sağlamaktadır.

Endüstriyel imalat fabrikaları, atölyeler, hidroelektrik santralleri, barajlar, mermerciler, stok istif depoları, limanlar vb. sektörler gezer köprülü portal vinçlerin kullanım alanlarını oluşturmaktadır.

Özel Kaldırma Makinaları

Mrt Endüstri, standart kaldırma gruplarında yüksek teknolojiye sahip kompakt gövdeli kaldırma grupları ile çalışmaktadır. Kaldırma tonajı 1 ton ile 63 ton arasında değişmekte olup, FEM standartlarına göre çeşitli kaldırma grupları bulunmaktadır. Kompakt gövdeli kaldırma gruplarında çift devir motor ile hassas hız ve yüksek hızda yük taşıması yapılabilmektedir.